Wanna Kielce

O wannie

Wyobraźmy sobie taki dzień – spóźniamy się na autokar, a w konsekwencji do pracy. Przełożony jest na nas wściekły za nieterminową adaptację zlecenia i przepada nam duży kontrakt, co znaczy brak premii. W drodze powrotnej do domu ochlapuje nas samochód na przejściu dla pieszych. Taki dzień to prawdziwa zmora i jedyne o czym fantazjujemy to gorąca kąpiel przy tonach ulubionej muzyki. W związku z tym właśnie komfortowa, piękna a w dodatku gigantyczna wanna jest tak ważna w każdej łazience. 
Są istotnie fani prędkich pryszniców, którzy bezustannie w biegu nie chcą znaleźć czasu na odprężającą kąpiel. A to przecież najprzyjemniejszy fragment każdego wieczoru, wspaniałe zakończenie stresującego dnia. Starczy tylko napuścić gorącej wody, dorzucić ulubionych soli do kąpieli czy też żelu, uruchomić relaksacyjną muzykę i nalać sobie lampkę wina. Tak przyrządzana kąpiel przyniesie zasłużony relaks a przy tym odprężenie po stresującym dniu i da miły spoczynek nocą.
Na nieszczęście nie do każdej łazienki zmieści się duża wanna. Można wówczas zainspirować się wnętrzami najnowocześniejszych hoteli, gdzie ładna wanna stojąca na rzeźbionych nóżkach znajduje się w sypialni. Na nieszczęście nie do każdego wnętrza będzie odpowiadało takie rozwiązanie.
Jeśli pragniemy uatrakcyjnić naszą kąpiel a przy tym zapewnić sobie uzupełniającą stymulację, możemy zdecydować się na zakup wanny z hydromasażem. Na rynku wyszukamy dostatnią propozycję takich wanien,a ich ceny nie są już tak wygórowane, jak jeszcze parę lat temu.
Pragnąc zastrzec sobie fenomenalny reset po ciężkim dniu napuśćmy do wanny gorącej wody oraz zanurzmy się w niej z ulubioną książką.


Możliwość komentowania jest wyłączona.